WOLONTARIAT

SZKOLNE KOŁO CARITAS

Od 17 grudnia 2003 roku działa Szkolne Koło Caritas. Jego działalność opiera się na zaangażowaniu młodych ludzi w pracę na rzecz osób potrzebujących.
czytaj więcej

WOLONTARIAT SZKOLNY

W szkole działa Szkolny Wolontariat. Skupia młodych ludzi, którzy chcą pomagać potrzebującym, inicjować działania w środowisku szkolnym i lokalnym oraz wspomagają różnego rodzaju akcje charytatywne i kulturalne.
czytaj więcej

KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Akcja „Każdy może zostać Święty Mikołajem”. Dzięki tej inicjatywie dwudziestu ośmiu niepełnosprawnych uczniów otrzymało świąteczne podarunki.
czytaj więcej

BOHATERON - WŁĄCZ HISTORIĘ

Udział w Projekcie Edukacyjnym „BohaterON – Włącz Historię!”. Jest to projekt ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej. Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.
czytaj więcej

WARSZTATY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

"Warsztaty o niepełnosprawności". Ich celem było przekazanie wiedzy na temat czym jest niepełnosprawność, jak zachować się w obecności osoby niepełnosprawnej.
czytaj więcej

PACZKA DLA POTRZEBUJĄCEGO

„Paczka dla potrzebującego”. Jej celem była pomoc najbardziej potrzebującym w naszym środowisku lokalnym.
czytaj więcej

ANDRZEJKI W GAJU

W ramach działalności Szkolnego Wolontariatu nasi uczniowie uczestniczyli w dyskotece andrzejkowej w Domu Pomocy Społecznej "Fiszor" w Gaju.
czytaj więcej