KONKURS RECYTATORSKI WARSZAWSKA SYRENKA
Dnia 18 marca 2025 roku w Brańszczyku odbył się gminny etap 48. Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Alicja Dolińska - 3 miejsce, Igor Tomczyk - wyróżnienie oraz Eliza Bala.
Alicja Dolińska z klasy III będzie reprezentować szkołę podczas kolejnego etapu konkursu na szczeblu powiatowym.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.
Emilia Deptuła















